PLÁNOVANÉ                           ODCHOVY

Naším cílem je odchovávat hlavně zdravé a povahově vyrovnané jedince .

Není naším cílem, aby naše štěňátka musela nutně chodit po výstavách . 

Naším přáním je ,aby štěňátka od nás žila v rodině kde o ně bude správně postaráno. 

Zájem o u nás narozená štěňata nekončí dnem odběru , každá zpráva nebo fotografie nás vždy potěší . Rádi Vám poradíme i s výcvikem,popřípadě pohlídáme v době Vaší dovolené atp. 

Prosím nové majitele pokud se dostanou do situace, kdy by se nemohli již o flatíka starat , aby nás kontaktovali jako první!!!

Odchov štěňátek v naší stanici probíhá v domě v kruhu rodiny a naší psí smečky.

Při odchodu z rodného hnízda ,dostane každé štěňátko výbavičku , granulky na které je navyklé , obojek, vodítko a hračku vonící po mamince.

Jste zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice?

Pokud Vás naše práce s tímto úchvatným plemenem zaujala, líbí se Vám náš plánovaný vrh a máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice, neváhejte a kontaktujte mne. 

Máme zájem o kontakt se seriózními zájemci o štěňátko z naší chovatelské stanice. Rádi Vám poskytneme informace o našem chovu a bližší kontakt s našimi zvířaty.

Před koupí štěňátka trváme na nezávazné návštěvě, je možná i rezervace štěňátka. Odchov štěňátek je uvnitř v domě  a na socializaci je kladen velký důraz

O rezervaci štěňátka z naší chovatelské stanice

Rezervace štěňátka z naší chovatelské stanice je možné již od zveřejnění plánovaného krytí a to v podobě, tzv. „předběžné rezervace“. 

Závazná rezervace se zaplacením rezervačního poplatku je možná až po narození štěňat

a vztahuje se na konkrétní štěně.

Rezervační poplatek Vám zajistí, že štěně neprodáme nikomu jinému a nám, že štěně před odběrem neodřeknete. Rezervační poplatek činí 1/3 ceny štěněte a je nevratný.